طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی ماهی و میگو

طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی ماهی و میگو 1400

طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی ماهی و میگو 1400

سلام به دوستداران آقای صنایع. در این مقاله به ارائه طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی ماهی و میگو با اپدیت 1400 که اطلاعات آن اپدیت سال 1400 می باشد را در اختیارتان گذاشته ایم.

تا پایان با ما همراه باشید.

فهرست مطالب طرح توجیهی طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی آبزیان دریایی 

 

خلاصه طرح:

طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی آبزیان دریایی

 

معرفی محصول

بسته بندی به عنوان یك ابزار کارآمد سالهاست که مورد نظر کارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است.  استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اینکه قابلیت نگهداری بهتری را به کالا می بخشد در کسب سهم بالاتری از بازار برای کالای مورد نظر نیز مؤثر است .

نظریه پردازان بازاریابی ، دو نقش مهم برای بسته بندی متصور هستند که عبارتند از نقش Promotive و نقش . Protective چنانکه از واژه به کار گرفته شده برای این نقش ها نیز برمی اید  نقش نخست به وجه نگهداری و دوام حاصل از بسته بندی و نقش دوم به جنبه آگاهی دهنده و پیش برنده بسته بندی اشاره دارد.

از دیگر سو توجه ناکافی به موازین بسته بندی بهداشتی موجب گشته است که محصولات مختلف غذایی کشور علیرغم دارا بودن کیفیت بسیار خوب در بدو تولید به دلیل پیدایش پاره ای آلودگی های ثانویه و یا عرضه در اندازه ها و اشکالی خارج از استاندارد یا پسند بازار هدف نتوانند به بازارهای جهانی راه یافته و مسیر را برای افزایش سطح تولید داخلی هموار نمایند. بدیهی است با اجرای طرح های فرآوری و بسته بندی بهداشتی ، محصولات غذایی تولیدی کشور ، قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی را در بازارهای جهانی خواهند داشت.

بیشتر بخوان بیشتر بدان:   طرح توجیهی خوراک دام و طیور 1400

فهرست مطالب:

فهرست طرح توجیهی فراوری ابزیان 1400

فهرست طرح توجیهی فراوری ابزیان 1400

 

جهت دانلود کلیک کنید

جهت دانلود کلیک کنید

بیشتر بخوانید:

طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی آبزیان دریایی

 

 

No Comments

Add your comment