معرفی نرم افزار CRAFT

CRAFTنرم افزاری است که میخواهیم مورد بررسی قرار دهیم با مستر صنایع همراه باشید(معرفی نرم افزار CRAFT)

Craft Director Studio

 پلاگینی مفید، کاربردی و بسیار قدرتمند در زمینه شبیه سازی حرکات 3 بعدی در نرم افزارهای Autodesk 3ds Max, Maya, Softimage و Maxon Cinema 4D می باشد که امکاناتی بسیار کاربردی و حرفه ای در زمینه Keyframing ، Scripting و Rigging ارائه میدهد، این پلاگین قدرتمند در زمینه شبیه سازی های فیزیکی و رفتاری، حرکات انواع وسایل نقلیه هوایی، زمینی و نظامی ( مانند : انواع اتومبیل های سواری، انواع موتور سیکلت ها، انواع هواپیماها، انواع هلی کوپترها، قایق ها، انواع خودروهای نظامی ( انواع تانک ها، کامیونت ها، انواع زره پوش ها و وسایل نظامی )، متحرک سازی روبات ها و دیگر موارد مشابه ) مورد استفاده قرار می گیرد.نرم افزار Craft یک نرم افزار کاربردی و قدرتمند برای رشته های مهندسی به ویژه رشته صنایع می باشد. در انتهای صفحه می توانید نرم افزار Craft را به صورت رایگان دانلود کنید.

الگوریتم CRAFT یک الگوریتم ابتکاری برای بهینه کردن چیدمان دپارتمان ها در سطح کارخانه ها می باشد. استفاده از روشهایی که جواب کاملا بهینه را ارایه می دهند تنها برای مسایل کوچک کاربرد دارد.

الگوریتم CRAFT

ا  این الگوریتم اولین بار توسط بوفا و آرمور  در سال 1963 ارایه شد و پس از ان توسط ولمن تکمیل گردید. این الگوریتم دقیقا منطبق بر نمودار سفر است. این الگوریتم می کوشد تا هزینه ی کل حمل و نقل که حاصل ضرب جریان در مسافت در هزینه ی واحد است را بهبود دهد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان:   معرفی نرم افزار Lindo LINGO

یک حالت توسعه یافته از الگوریتم کرفت، الگوریتم Craft_M می باشد.  این الگوریتم تنها جابجایی دوتایی امکانپذیر است ولی میتوان دپارتمان های غیر همجوار را نیز جابجا نمود. ویرایش بسیار کاملی از الگوریتم CRAFT، اسپیس کرفت است که امکان در نظر گرفتن هزینه ی حمل و نقل غیر خطی را به کاربر می دهد.

بیشتر بدانید:

اطلاعات ورودی

الگوریتم CRAFT از داده های زیر به عنوان ورودی استفاده می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *