طرح توجیهی پرورش بلدرچین 1400

طرح توجیهی پرورش بلدرچین 1400

طرح توجیهی پرورش بلدرچین 1400

سلام با مقاله طرح توجیهی پرورش بلدرچین از سایت آقای صنایع در خدمت شما هستیم در این مقاله شما میتونید اطلاعاتی در این مورد کسب کنید و میتوانید طرح پرورش بلدرچین با آپدیت 1400 دانلود کنید. تا پایان با مستر صنایع همراه باشید.

مقدمه طرح توجیهی فارم بلدرچین

گوشت طیور به عنوان منبع تامین کننده پروتئین حیوانی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و بسیار مورد توجه قرار گرفته است، به همین جهت در بسیاری از کشورهای توسعه یافته سرمایه گذاری های کلانی بر روی گسترش این صنعت به عمل آمده است. امروزه در جای جای دنیا، پرورش بلدرچین به عنوان یکی از شاخه های مهم صنعت طیور، رشد بسیار خوبی کرده و فارم های بزرگی بدین منظور ایجاد شده است.

در کشور ما گرچه پرورش بلدرچین به طور محدود وجود داشته اما امروزه با بالا رفتن سطح آگاهی نسبت به خواص گوشت و تخم این پرنده، تقاضای مصرف آن نیز بالا رفته و به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است از این روز به روز شاهد گسترش فارم های پرورشی این پرنده در کشور هستیم.

فهرست طرح توجیهی پرورش بلدرچین

فهرست طرح توجیهی پرورش بلدرچین

خلاصه طرح توجیهی تولید بلدرچین

خلاصه این رو طرح رو میتوانید در تصویر زیر مشاهده کنید که اطلاعات خوبی به شما می دهد.

خلاصه طرح توجیهی پرورش بلدرچین

خلاصه طرح توجیهی پرورش بلدرچین

دانلود طرح توجیهی پرورش بلدرچین

جهت دانلود کلیک کنید

جهت دانلود کلیک کنید

فضای مورد نیاز و شرایط پرورش بلدرچین گوشتی

با توجه به اینکه شما قصد گوشتی کردن بلدرچین ها را دارید بنابراین نیازی به خرید قفس های مکانیزه نیست، می توانید آنها را در بستر پرورش دهید، برای پوشش کف بستر می توانید از خاک اره و یا پوشال های نرم استفاده کنید تا کف بستر نرم باشد این کار باعث میشود تا بلدرچین ها هم محیط گرم و نرمی داشته باشند و هم از زخم شدن پاهای آنها نیز جلوگیری خواهد شد و علاوه بر این تمیز کردن فضولات نیز به راحتی پاکسازی خاک اره خواهد بود و فضولات هیچ گاه به کف بستر نمی چسبند و یا منجر به خیس شدن بستر نخواهد شد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان:   طرح توجیهی تولید و تعمیر انواع قایق

جوجه هایی که تازه از تخم بیرون می آیند بدن شان بسیار ضعیف و آماده بیماری می باشد بنابراین بهتر است محیط جوجه ها از محیط بلدرچین های بالغ جدا باشد و دمای محیط جوجه ها تا ۲ هفته باید در دمای ۳۷ درجه قرار بگیرد و در مورد تغذیه و بهداشت محیط آنها دقت بیشتری را به خرج دهید زیرا خیلی زودتر از بلدرچین های بالغ دچار بیماری می شوند.

از مطالب زیر نیز دیدن فرمایید:

 

No Comments

Add your comment