آدرس ایمیل: mrsanaye12@gmail.com

ساعات اداری: شنبه - چهارشنبه: 9:00 - 17:30

طرح توجیهی مواد شوینده

طرح توجیهی مواد شوینده 1400

سلام با مقاله طرح توجیهی مواد شوینده از سایت آقای صنایع در خدمت شما هستیم در این مقاله شما میتونید اطلاعاتی در این مورد کسب کنید و میتوانید طرح تولید مواد شوینده با آپدیت 1400 دانلود کنید. تا پایان با مستر صنایع همراه باشید.

مقدمه طرح توجیهی تولید مواد شوینده

هرمحصول ویژگیها و مشخصات خاصی دارد پیش از هر گونه بررسی مالی و فنی لازم است این خصوصیات به درستی شناخته شوند . شناخت صحیح مشخصات و انواع مختلف محصول ، بدون تردید ، راهنمای مناسبی جهت تصمیم گیری لازم در انتخاب روش عملیات تولید و محاسبات بعدی مورد نیاز خواهد بود.

مطالعات امکانسنجی، مطالعات کارشناسی است که قبل از اجرای طرح های سرمایه گذاری اقتصادی انجام میگیرد. در این مطالعات از نگاه بازار، فنی و مالی و اقتصادی طرح مورد بررسی و آنالیز قرار گرفته و نتایج حاصل از آن به عنوان مبنایی برای تصمیم‌گیری سرمایه گذاران مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه مطالعات فنی در خصوص چگونگی تولید و امکانات سخت و نرم افزاری مورد نیاز نیز شناسایی شده و در نهایت ظرفیت های اقتصادی و حجم سرمایه گذاری مورد نیاز برای اجرای طرح برآورد و ارائه خواهد شد تا با استفاده از آن سرمایه گذران و علاقه مندان محترم بتوانند کلیه اطلاعات مورد نیاز را کسب و در جهت انجام سرمایه گذاری اقتصادی با دید باز و مسیر شفاف اقدام نمایند. امید است این مطالعات کمکی هرچند کوچک در راستای توسعه صنعتی کشورمان به عمل بیاورد.

"فهرست

خلاصه طرح توجیهی کارخانه مواد شوینده

خلاصه این رو طرح رو میتوانید در تصویر زیر مشاهده کنید که اطلاعات خوبی به شما می دهد.

"خلاصه

دانلود طرح توجیهی مواد شوینده

جهت دانلود کلیک کنید
جهت دانلود کلیک کنید

برای دانلود این طرح با ویرایش 1402 روی لینک زیر کلیک کنید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان:   طرح توجیهی عصاره گیاهان دارویی 1402

جهت دانلود کلیک کنید

معرفی محصول

ماده شوینده (به انگلیسی: Detergent ) یک سورفکتانت یا ترکیبی از سورفکتانت ها است که در محلول های رقیق قابلیت پاک کنندگی دارد. این ترکیب ها معموالً آلکیل بنزن سولفونات هستند. این ترکیب ها شبیه به صابون ولی با قابلیت انحلال پذیری بیشتری در آب سخت هستند و این به دلیل آن است که احتمال تشکیل پیوند سولفونات قطبی (در مواد شوینده) کمتر از احتمال تشکیل پیوند بین کربوکسیلات قطبی (در صابون) با کلسیم و دیگر یون های موجود در آب سخت است.

برای آشنایی با طرح های توجیهی دیگر چون (طرح توجیهی احداث کارگاه بلوک زنی،طرح توجیهی بسته بندی آب آشامیدنی،طرح توجیهی استخراج بیت کوین و ….)از سایر صفحات سایت دیدن کنید.

مواد شوینده در انواع مختلفی تولید میشوند. صابون، پودرهای لباسشویی، مایعهای لباسشویی و دستشویی و شامپو از انواع شوینده ها هستند.

 

عنوان فارسی عنوان لاتین کد آیسیک کد تعرفه گمرکی واحد سنجش
انواع محصوالت پاک کننده

(دترجنت ها)

All kinds of

detergants

2424312324 تن

از مطالب زیر نیز دیدن فرمایید:

دلایلی که چرا باید ما را انتخاب کنید

  • تجربه موفق در پرژه های بزرگ و کوچک
  • پرداخت مرحله ای
  • ادیت رایگان تا زمان اتمام کار

تهیه و تدوین طرح توجیهی با شرایط ویژه!

  • تحویل در کوتاه ترین زمان
  • مناسب ترین قیمت
  • پشتیبانی رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *