طرح توجیهی استخراج بیت کوین

سلام با مقاله طرح توجیهی استخراج بیت کوین از سایت آقای صنایع در خدمت شما هستیم در این مقاله شما میتونید اطلاعاتی در این مورد کسب کنید و میتوانید طرح مزرعه استخراج بیت کوین با آپدیت 1400 دانلود کنید. تا پایان با مستر صنایع همراه باشید.

مقدمه طرح توجیهی فارم بیت کوین

یکی از راه های کسب درآمد، فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتالی است. اما قبل از اینکه در این زمینه فعالیت کنید ، باید اطلاعات جامعی را در مورد آن داشته باشید. از این رو مطالعه طرح توجیهی استخراج ارز دیجیتال(ماینینگ) بیتکوین و اتریوم سال 1400به شما کمک میکند که بااطمینان خاطر بیشتری در این زمینه قدم بردارید.

"فهرست

خلاصه طرح توجیهی استخراج بیت کوین

خلاصه این رو طرح رو میتوانید در تصویر زیر مشاهده کنید که اطلاعات خوبی به شما می دهد.

خلاصه طرح توجیهی استخراج بیت کوین

دانلود طرح توجیهی استخراج بیت کوین

جهت دانلود کلیک کنید
خلاصه طرح توجیهی فارم بیت کوین

ارز دیجیتالی بیتکوین Bitcoin

یکی از مهمترین ارزهای دیجیتالی موجود در دنیا که همچنان طرفداران بسیاربزرگی دارد، بیتکوین است. شاید استخراج بیتکوین در سال 2010 یک تفریح محسوب میشده ، اما حالا که در سال 2020 هستیم ، این ارز به بالاترین ارزش خود نسبت به سال های قبل رسیده و باعث شده که افراد زیادی در دسته میلیونرها و میلیاردرها قرار بگیرند. در استخراج بیت کوین به موارد زیر نیازمند هستید:

خرید دستگاه های استخراج: یکی از بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین +Bitmain Antminer S17 است که باید آن را خریداری کنید. اصولاً همیشه در استخراج هر ارزی جدید ترین و به روزترین دستگاه ها را انتخاب کنید تا در هزینه های برق مصرفی شما صرفه جویی شود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان:   طرح توجیهی غذای سگ و گربه 1400

تهیه کیف پول برای استخراج بیت کوین: سود شما از خرید و فروش وارد کیف پول میشود.

تهیه تجهیزات برقی: استخراج بیت کوین برق زیادی مصرف میکند ، از این رو باید برای این فعالیت برق و تجهیزات برقی مناسب را تهیه کنید.

کسب مجوزهای قانونی: در طرح توجیهی ماینینگ باید مجوز قانونی آن را کسب کنید. این مجوز را باید وزارت صنعت ، معدن و تجارت صادر کند.

خرید تجهیزات خنک کننده: استخراج بیت کوین به دلیل مصرف بالای برق ، گرمای زیادی تولید میکند. از این رو باید تجهیزات خنک کننده را خریداری کنید تا به دستگاههای اصلی شما آسیبی وارد نکند .برخی از دستگاه ها نیز خودشان به سیستم خنک کننده متصل هستند.

استخر استخراج بیت کوین: برای استخراج بیت کوین به یک فضا دراینترنت نیاز دارید که به آن استخر میگویند.

از مطالب زیر نیز دیدن فرمایید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *