آدرس ایمیل: mrsanaye12@gmail.com

ساعات اداری: شنبه - چهارشنبه: 9:00 - 17:30

آموزش های ما

ارائه انواع آموزش ها برای پیشرفت مهندسین صنایع در صنعت ها, آموزش نرم افزار های کاربردی صنایع برای شما که صاحب کسب و کار هستید و حتی شما دانشجویان عزیز مناسب است

دوره های آموزشی

آموزش نرم افزار کامفار

یکی از قدرتمندترین نرم افزارهایی که از طرح تحقیقات قبل از بهره برداری حمایت می کند و استفاده از آن سازماندهی و محاسبه گزارشات مالی و اقتصادی را آسان میسازد.

آموزش Access

مایکروسافت اکسس یکی از زیرمجموعه‌های فوق‌العاده کاربردی مجموعه آفیس است که شما می‌توانید آن را بر روی اکثر کامپیوترها پیدا کنید.

آموزش excel

به زبان ساده اکسل برای محاسبات و ترسیم نمودار بسیار کاربردی ست. همه ما هزینه های روزانه داریم که از درآمد ماهیانه ای که می گیریم پرداخت می کنیم. برای اینکه یک نفر عاقلانه هزینه کند ، آنها باید درآمد خود را در مقابل هزینه بدانند.

آموزش power point

مزیت استفاده از تم پاورپوینت این است که تم‌ها اکثرا توسط طراح‌های حرفه‌ای طراحی شده‌اند و دیگر نیازی به طراحی پاورپوینت ندارید.

آموزش word

نرم افزار Word از مجموعه نرم افزارهای داخل بسته نرم افزاری Office است که توانسته با در نظر گرفتن امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می دهد به عنوان بهترین نرم افزار واژه پرداز شناخته شده است.

آموزش Office

مجموعه آفیس یا (MicrosoftOffice) تعدادی نرم افزار است که به واسطه ی آن ها می توان کارهای بسیاری انجام داد.

آموزش کنترل پروژه

استفاده مناسب از زمان و صرف هزینه های معقول در اجرا و پیاده سازی پروژه ها بر کارشناسان و متخصصین حوزه مدیریت پروژه پوشیده نیست.

اگر سوالی دارید به صفحه های زیر مراجعه کنید